Gülçen Bubikoğlu, şu sıralar ekranlarda görünmese de hala neden çok çok bilgi merak ediliyor. Gülşen Bubikoğlu’nun ünlü bir isim ile akrabalığı çıktı ki görünce şaşırmamak elde değil. İşte Gülşen Bubikoğlu olmak üzere ünlülerin hiç bilmediğiniz akrabaları

REKLAM

Gülçen Bubikoğlu, şu sıralar ekranlarda görünmese de hala neden çok çok bilgi merak ediliyor.

Gülşen Bubikoğlu’nun ünlü bir isim ile akrabalığı çıktı ki görünce şaşırmamak elde değil. İşte Gülşen Bubikoğlu olmak üzere ünlülerin hiç bilmediğiniz akrabaları

Gülşen Bubikoğlu ilerleyen yaşına rağmen güzelliğiyle herkesi kendisine hayran bırakıyor. Yeşilçam efsaneleri arasında yer alan ve güzelliğiyle herkesi büyüleyen Gülşen Bubikoğlu gençlik döneminde pek çok izleyiciyi ekrana bağlamıştı.

REKLAM
X

Ünlü oyuncu şu sıralar ekranlarda görünmese de hakkında pek çok bilgi merak ediliyor.Yeşilçam efsanesi Gülşen Bubikoğlu’nun ünlü bir isim ile akrabalığı çıktı ki görünce şaşırmamak elde değil. İşte başta Gülşen Bubikoğlu olmak üzere ünlülerin hiç bilmediğiniz akrabaları. Adnan Şenses – Gülşen Bubikoğlu – Nilgün Bubikoğlu

Cüneyt Özdemir ve Gülşen Bubikoğlu arasındaki bağı çok az kişi biliyor

Yeşilçam’ın güzel oyuncularında Gülşen Bubikoğlu’nun Türkiye’nin en çok tanınan gazetecilerinden olan Cüneyt Özdemir arasındaki akrabalık bağını çok az kişi biliyor.

Cüneyt Özdemir’in 2011 yılında evlendiği Zeynep İnanoğlu, Yeşilçam’ın efsane ismi Gülşen Bübikoğlu’nun hem de Türkiye’nin en meşhur yapımcısı Türker İnanoğlu’nun kızı.

ZEYNEP İNANOĞLU KİMDİR?

28 Aralık 1977 doğan Zeynep İnanoğlu, gazeteci Cüneyt Özdemir ile 2011 yılında evlendi, Ali Mavi Özdemir adında bir çocukları var. Ancak Zeynep İnanoğlu sadece bundan ibaret değil.

Zeynep İnanoğlu’nun sahip olduğu kariyer herkesi şaşkına çeviriyor. Türker İnanoğlu ile Gülşen Bubikoğlu’nun kızı Zeynep İnanoğlu 1977 yılında dünyaya geldi. Koç Lisesi’ni birincilikle bitirdikten sonra 1999’da Harvard Üniversitesi’nden Elektrik Elektronik Mühendisi olarak mezun oldu.

İlgilini çekebilir  Sirken otu neye iyi gelir, faydaları neler?

Cüneyt Özdemir Kimdir ?

Cüneyt Özdemir, 8 Şubat 1970 tarihinde Ankara‘da doğmuştur. Babası Astsubaydır. iki ablası vardır. İlk ve orta okulu Yükseliş Koleji’nde devam etti. Ankara Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Bölümünü bitirdi.

1990 yılında gazetecilik hayatına ofis boy olarak başladı. 1992 yılında Mehmet Ali Birand‘ın yanında 32. Gün haber programında muhabir olarak çalışmaya başladı. Genel yayın yönetmenliği dahil birçok görevde bulundu.

1993 yılında British Council bursu alarak gittiği Londra‘da multimedya eğitimi gördü. Londra’dan döndükten sonra ’32. Gün’ün önce genel yayın yönetmen yardımcısı, ardından da genel yayın yönetmeni oldu. 1994 yılında Ankara’dan İstanbul’a taşındı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz