Ünlülerin Çocuklukları, Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları, Ünlülerin Çocukluk Halleri, Ünlülerin Küçüklükleri, Ünlülerin Küçüklük Halleri, Küçüklük Fotoğrafları Özel hayatıyla sürekli gündem olan başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç, sosyal medya hesabı üzerinden çocukluk fotoğrafını paylaştı. Tüzünataç’ın paylaşımı beğenileri topladı.

REKLAM

Son zamanlarda meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu ile yaşadığı aşk ile konuşulan Berrak Tüzünataç, çocukluk senelerine ait fotoğrafını paylaştı.

Oyuncu, paylaşımına “Seni seviyorum bebeğim” notunu düştü. Tüzünataç’a, “Bakışlar hiç değişmemiş”, “Çok sevimliymişsiniz” gibi yorumlar geldi.

Berrak Tüzünataç, çocukluk fotoğrafını paylaştı, sosyal medyada binlerce beğeni aldı. Televizyonda gördüğünüz ünlü isimlerin çocukluk hallerini hiç merak ettiniz mi?

REKLAM
X

Bazı ünlüler sosyal medya hesaplarından çocukluk zamanlarına ait fotoğraflarını paylaşıyor ve o görselleriyle binlerce beğeni alabiliyorlar. Üstelik bu isimlerin çocukluğa ait halleri bazen öylesine farklı olabiliyor ki tanımak epey zor bir hal alıyor.

Ünlü isimlerin bazıları henüz çocukken star ışığını fazlasıyla üzerinde barındırıp yetenekleriyle geleceğin ünlü isimlerinden biri olacağını belli ederken, bazıları da sessiz sakin çocukluklarını zamanla arkalarında bırakarak oldukça popüler kişiler halini alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz