enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
DOLAR
32,2247
EURO
34,9384
ALTIN
2.418,85
BIST
10.676,65

ZENGİNLİK YOLUNDA DOĞUM TARİHİNİZ NELER SÖYLÜYOR

ZENGİNLİK YOLUNDA DOĞUM TARİHİNİZ NELER SÖYLÜYOR
01.11.2022
2
A+
A-
REKLAM
X

Her bireyin doğum tarihi, kişisel başarı ve refah kodudur. Basit bir hesaplama, kendiniz için mutlu bir gelecek sağlamak için hangi yönde geliştirmeniz gerektiğini gösterecektir. Kişisel zenginlik numaranız, kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize, hatalar üzerinde çalışmayı ve hayata refah getirmeyi öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Hesaplamak için doğum tarihinin tüm hanelerini eklemeniz ve bunları tek bir rakama indirmeniz gerekir. Örneğin doğum tarihiniz 28/10/1985 = 2 + 8 + 1 + 1 + 9 + 8 + 5 = 34 = 7’dir. Her basamağın değerleri aşağıda verilmiştir. Hesaplamadan sonra 11 veya 22 numaralarını bulduysanız bunları tek basamağa indirmeniz gerekmez.

1 Numara:

REKLAM
X

Bu sayı liderlik karakteri güçlü bir kişiliğe işaret ediyor. Siz hırslısınız ve liderlik pozisyonlarını işgal etmeyi tercih ederek kendiniz üzerindeki emre tahammül etmiyorsunuz. Eylemlerinizde tutarlısınız ve yeni bir şeyler üretme yeteneğine sahipsiniz. Zenginlik yolunuz, aktif bir yaşam tarzı, insanların fikirlerini dinleme ve uzlaşma becerilerinden geçer. Numerologlar, birçok problemin üstesinden gelmeye yardımcı olacak bir mizah duygusu geliştirmek için 1 numaralı kişilere öneride bulunur. Olumlu özellikleri; hedeflere ulaşma, güven, gurur ve metanet gösterme çabasını içerir. Çarşamba günü sizin için mutlu bir gündür. Olumsuz özellikleri; aşırı bencillik, başkalarının ihmali, övünme, tembellik ve bazen işin tamamlanmasını önler. Numerologlar, 1 numaralı insanların servet tılsımlarını Güneş, yırtıcı kuşlar, ejderha görüntüleri ile kullanmalarını önerir. Kişisel başarıya atfedilen bu konular refah elde etmenize yardımcı olacak, duyguları, yumuşama keskinliğini ve benciliği olumlu yönde etkileyecektir.

2 Numara:

İki numara, başarınızın takım çalışması olduğunu söylüyor. Başarıya ulaşmak için tüm özelliklere sahipsiniz, yalnız çalışmamak: sosyalleşme, iyi doğa, çalışkanlık. Kendi biyoritmlerinizi rahatsız etmemek için diplomatik beceriler geliştirmeniz, vücudun tonunu artıran egzersizlere katılmanız gerekir. İki numaralı kişinin çoğu evlenerek, aile işi yaparak veya aile ilişkileri ile ilgili alanlarda çalışarak servet kazanıyor. Sizin için imzalamayı, kalemi iki parmağınızla tutmayı ve sadece iki parmağınızla bir şeyler yapmayı öğrenmeniz iyi olacaktır. İki numaranın olumsuz özellikleri; aşırı duyarlılık, çekingenlik, başkalarının görüşlerine aldırış etme, zayıflık ve risk alma isteksizliği. Bu özelliklerin üstesinden gelirseniz, zenginlik yolculuğuna başlayabileceksiniz.

3 Numara:

Doğum kodunuzdaki üçlü doğuştan gelen bir şansınız, coşkunuz olduğunu ve kendinize yaşamınıza zenginlik ve refah çekebileceğinizi gösterir. Tam bir başarı için, gelişmiş bir sezgiden yararlanmalı ve iş alanında kendinizi anlamaya başlamalısınız. Doğal liderlik becerileriniz kısa vadede arzu ettiğiniz pozisyonu almanıza yardımcı olacaktır. İkna etme yeteneğiniz var, bu yüzden insanlara liderlik edebileceksiniz. Yeni ilginç projeler ve fikirler uygulamak kıskanç konuşmalara daha az özen göstermek için zengin hayal gücünüzü kullanın: Enerji zenginliğinize zararlı olduğu için suya karşı özen göstermeniz önerilir. Uzun mesafelerde su yüzeyinde sık sık seyahat etmekten kaçının. Başarıya ulaşmak için mücadele etmeniz gereken olumsuz özellikler aşırı konuşkanlık, kıskançlık, düşük özgüvendir. Bu nitelikleri kendinizde geri alarak, servet kazanmak için gerekli başarı ve popülerliği kazanabilirsiniz. Sizin için tılsımlar olarak, sade süslemeler, bir kartalın sembolik görüntüleri, bir ejderha şeklinde altından ürünler sunacaksınız. Ailenizde nesilden nesile aktarılan bir tılsım da size yardımcı olacaktır – tüm ailenizin enerjisini cömertçe paylaşacaktır

4 Numara:

Doğum sayısı dörde eşit olan insanlar doğuştan inşaatçılar, zeka geliştiriciler ve zindelik kazanmak için bunları kullanarak herhangi bir küçük şeyi fark edebilmişlerdir. Zenginlik kazanmak için, uzun vadeli projeler üzerinde nasıl çalışacağınızı, paranızı koruyacağınızı ve sorumluluktan vazgeçmeyeceğinizi öğrenmeniz gerekir. Parasal enerjiyi çekmek için, fiziksel emekten vazgeçmemelisiniz, ancak kumardan uzak durmak gerekir. Dört numaralı kişilerin olumsuz niteliklerine karşı mücadeleyi, meslektaşları ve tembellikten dolayı aşırı eleştirilerin reddedilmesiyle birlikte, çevrenin argümanlarını alma kabiliyetiyle başlatmak gerekir. Sabır geliştirmeye başlamalıdırlar. Zenginlik çeken tılsımlar, sizin için bir kaplumbağa figürü olacak, tercihen doğal malzemelerden (kemik, ahşap, taş), doğal iplerden örgülü örgüler.

5 Numara:

Beş numara insanlara hareketlilik ve sabırsızlık, çeşitlilik için bir susuzluk ve her şeyi bir seferde alma isteği verir. Zenginliği hayata geçirmek için belirli bir programa uymayacak bir iş bulmanız gerekir. Çeşitliliğe yatkınsınız, bu yüzden size canlı bir ilgi, aktif ve verimli çalışma isteği uyandıran şeyler yapın. Doğuştan sosyalleşme ve kişiler arası beceriler, çevrenizde yardımınıza gelecek olan başkalarının güvenini kazanmanıza yardımcı olacaktır. Doğum tarihinde bu koda sahip insanların, refah yolunda sizi engelleyecek sorumsuzluk, kayıtsızlık ve bencil duygularla uğraşması gerekir. Sizin için tılsımlar, burcunuza göre kişisel şans tılsımları, değiştirilemez madeni paralar ve size uygun doğal taşlardan yapılmış ürünler olacaktır.

6 Numara

Böyle bir sayıya sahip insanlar, çevrelerine olan açıklık ve iyi niyetleriyle ayırt edilirler. Başarı ve refah elde etmek için, çevrelerinde nasıl ruh hali yaratabileceklerini ve olumlu şeyler geliştireceklerini öğrenmeleri gerekir. Numerologlar, kendilerini pozitif bir rahatlıkla çevrelemelerini tavsiye ediyorlar, böylece pozitif enerji işinde yardımcı oluyor. Altı numarada zenginlik kazanmak, doğrudan ev ve aile ile ilgilidir, böylece bir aile şirketi açabilirsiniz. Ayrıca, doğum tarihi 6’ya denk gelen kişiler, bir tıp çalışanı veya öğretmenlik mesleğine dikkat etmelidir. Harika bir uygulayıcı, öğretmen ve akıl hocası olabilirsiniz. Sayı 6 ile ilgili olumsuz özellikler – inatçılık, aşırı gurur, başkalarının işlerinden haberdar olma arzusu, başkalarının ilgisizliği ve bastırılması. Bu eksikliklerle başa çıkarak, başarı için bir kurs belirleyebilir ve istenen sonucu hızla elde edebilirsiniz. Altıncı kodu olan insanlar için tılsımlar: metal ürünler, kuş figürleri, zenginlik ve refahın feng shui objeleri.

7 Numara:

Yedi numara doğal gözlem ve iyimserliğe sahiptir, doğası gereği yalnızlığa eğilimlidirler. Zenginlik ve başarıya ulaşmak için yeteneklerini geliştirmeleri, kendi eğitimleriyle zaman geçirmeleri ve kendi fikirlerini geliştirmeleri gerekir. İstenilen geliri getirmeyen fiziksel emeğe girmemelidirler. Kendi bilgilerinin aktarılması veya bilgi toplanması ile ilgili çalışmaları tercih edin. İyi sezgi, dengeli karakter ve sabır kariyerinizde refah elde etmenize yardımcı olacaktır. Sizin için 7 sayısının olumsuz titreşimleri aşırı gizlilik, melankoliye duyarlılık, sabırsızlık ve yıkıcı bağımlılıklardır. Finansal bolluğa giden yolu keşfetmek için doğanın olumsuz belirtileriyle mücadele etmeye başlamanızı tavsiye edilir. Sizin için tılsımlar, enerji korumanızı artıran öğeler olacaktır: doğal taşlar ve kırmızı iplik

8 Numara:

8 numara ile doğan insanların liderlik pozisyonu almayı, oratoryumu geliştirmelerini ve başkaları için çalışabilmelerini öğrenmeleri gerekir. Para enerjiniz nasıl çalıştığınıza bağlıdır. Geniş beklentileri ortaya çıkaran iş yapma hediyesine sahipsiniz, ancak sıkı durmak için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. İletişim becerilerinizi, bağlılığınızı ve verimliliğinizi kullanın. Kendi sağlığınızı, şişirilmiş hırsları ve hoşgörüsüzlüğü ihmal ederek refah ve finansal bolluğun elde edilmesine engel olabilirsiniz. Sizin için, servetin tılsımları, tahta takılar üzerine yazılan runeler olacaktır. Bu takılar tüm çalışmalarınızda refah ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

9 Numara:

Dokuzların birçok yeteneği ve yüksek zekası vardır. Servet elde etmek için, kar amacı gütmeyen kuruluşlar alanındaki yeteneklerini geliştirmeye başlamak için başkalarına daha hoşgörülü davranmayı öğrenmeleri gerekir. Yüksek entelektüel gelişim ile desteklenen olağanüstü yetenekleriniz, hızlı bir şekilde kalkmanıza ve servet kazanmaya başlamanıza yardımcı olacaktır. İnsanların refahına yönelik bireysel çalışmalar size maddi ve manevi memnuniyet getireceğinden, güce ve aşırı bakıma ihtiyacınız yok. Başa çıkmanız gereken olumsuz nitelikler öfke, sersemlik, kararsızlık, sık sık duygu durum dalgalanmaları sizi umutsuzluğa götürebilir, aktif ve verimli çalışma arzusundan mahrum eder.9 numaralı insanlar değerli halkalardan, özellikle yüzüklerden ve bileziklerden oluşan mücevherlere dikkat etmelidir. İstediğinizi elde etmenize yardımcı olacak ve hayatınıza para çekeceklerdir.

11 Numara:

REKLAM
X

Bu koda sahip kişilerin olağanüstü abartısız yetenekleri vardır. Zenginlik elde etmek için, sezginizi geliştirmeli, sorunlardan kaçınmanıza ve size başarının en kısa yolunu söylemenize yardımcı olacak bir iç sese güvenmelisiniz. Yeteneklerinizi gerçekleştirmeye başlamak ve insanlara yardım etmek elinizde. Bu sayıdaki insanların ideal kariyeri bir diplomatın, politikacının ve halk figürünün eseri olacak. Ancak, başarınızın dürüstlük ve özveriliğe bağlı olduğunu unutmayın.11 numaradan kaynaklanan olumsuz niteliklerle savaşmaya başlayın: ilginizi, konumunuzu ve kazandıklarınızı kişisel kazancınız için kullanın. Zenginlik tılsımlarınız yarı değerli malzemelerden yapılmış ürünler olacaktır. Kesinlikle yukarı doğru yönlendirilen merdivenlerin figürleri sizi cezbedecek

22 Numara:

Bu sayı, insanlara yeteneklerini büyük ölçüde gösterme fırsatı veriyor. En iyi liderlik özelliklerini gösteren ünlü bir mimar olabilirsiniz. Kader kararların yönetimi ve benimsenmesi ile ilgili yolları açıyorsunuz. Bu sayı ile ilişkilendirilen doğum tarihi, insanları yönetme, yüksek mevkileri işgal etme ve devletin yararına hizmet etme becerisi ile ilgili hemen hemen her yönü seçmenizi sağlar. Başarıya giden yolu engelleyen olumsuz niteliklerden, kariyerin başında büyük projeler üzerinde çalışma arzusu, övünme, aşırı gerginliğe özen göstermeye değer. Görevlerinizi ihmal etmeyin ve size uygun olmayan bir işe girmeyin. Böylece, gururunuzu yenebilir ve yeteneklerinizi daha az önemli konularda gerçekleştirerek kendinizi büyük ölçekli başarılara hazırlamayı öğrenebilirsiniz. Sizin için tılsımlar, doğal malzemelerden, porselenlerden yapılmış ejderha figürleri olacaktır. Onların yardımıyla, yalnızca işinizi değil, başkalarının gelişimine katkısını da takdir etmeyi öğrenebilirsiniz. Numeroloji, doğum tarihine kadar her insan hakkında çok şey söyleyebilir. Başarıya giden yolu belirlemek için kullanın kısa sürede refah ve iyilik elde etmek için kendiniz üzerinde çalışmak sizin için daha kolay olacaktır

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.