Canan Ergüder tanınan ünlü isimlerden biri. Birçok dizide rol aldı. Kansere yakalanmış ve bunun için çok mücadele vermişti. Umutsuzluk aşılayanlara inat bu hastalık ile mücadele etti. Ve sanatçıdan gelen haber var.

Menajerimi Ara dizisi çekimleri sırasında kanser olduğunu öğrenen ve hemen tedaviye başlayan Canan Ergüder, kanseri atlattıp tekrar setlere dönmüştü. Geçtiğimiz gün Etiler’de görünen Ergüder, ‘göz yaşlarıma hakim olamıyorum’ diyerek yaptığı açıklama hayranlarını üzdü. İşte o açıklama…

Kanseri atlatan başarılı oyuncu Canan Ergüder, Oğlum dizisiyle tekrar ekranlara döndü. Geçtiğimiz yıl nisan ayından meme kanserine yakalanan Can Ergüder, hayranlarını üzmüştü. Ünlü oyuncudan iyi haber geldi. Kanseri atlatan Canan Ergüder, kadrosunda Songül Öden, Kubilay aka, Nihal Yalçın gibi isimlerin yer aldığı ‘Oğlum’ dizisiyle izleyicinin karşısına çıktı.

Kanserle mücadele ettiği döneme dair samimi açıklamalarda bulunan Ergüder, ”İlk önce çocuğumu düşündüm. ‘Çok küçük ne yapacağım’ diye düşündüm. ‘Ben daha yaşamak istiyorum. Çocuğumun beni hatırlamasını istiyorum. 17 sene daha yaşarsam iyidir. Çocuk 20’yi bulursa iyidir. Daha yapmak istediğim şeyler var, güzel şeyler yapıyordum’ gibi şeyler aklıma geldi.” ifadelerini kullanmıştı.

Geçirdiği tedavi süreci sonrasında hayatında yeni bir döneme başladığını ifade eden Ergüder, sigarayı bıraktığını ve aralıklı oruç yoluyla daha sağlıklı beslendiğini dile getirdi. Canan Ergüder, şimdilerde kadrosunda Songül Öden, Kubilay Aka, Nihal Yalçın, Feyyaz Duman, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Emir Kaan Özkan, Ali Seçkiner Alıcı ve Metehan Parıltı gibi isimlerin yer aldığı Oğlum dizisiyle, meslek hayatına kaldığı yerden devam ediyor.

Sağlığına kavuştuktan sonra yeniden ekranlara dönene güzel oyuncu Canan Ergüder, Show TV’de yayınlanan Oğlum dizisiyle seyircisiyle buluştu. Koşturmalarına kaldığı yerden devam eden güzel oyuncu, önceki gün Ölümüne Boşanmak isimli belgeseli izlemek için Beyoğlu’na gitti. Belgeseli izledikten sonra seyircilerle konuşan ünlü oyuncu duygusal anlar yaşayarak; ”Lütfen beni anlayışla karşılayın. Belgeseli seyrederken çok etkilendim bu durumu normalmiş gibi anlatamam, gözyaşlarıma hakim olamıyorum.

İlgilini çekebilir  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Suriye açıklaması: Yeni bir safhaya geçiyoruz

Arkadaşımla gurur duyuyorum avukat İpek Bozkurt liseden arkadaşım filmdeki avukatlardan bir tanesi. Böyle bir filme ihtiyaç vardı. Kadına şiddete karşı güzel temsil eden bir belgesel olmuş hepsiyle gurur duyuyorum” şeklinde konuştu. Ünlü oyuncunun gözyaşları içinde izlediği belgeselin gelirinin de, ”Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’na” verileceği belirtildi.

REKLAM
X

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz