hbap Derneği’nin kurucusu sanatçı, müzisyen Haluk Levent ülkemizin en önde gelen yardımseverlerinden biri. Deprem, sel ve çeşitli afetlerde ismini sıklıkla duyuyoruz. Özellikle yangın aşamasında kiraladığı helikopterler, halka yapmış olduğu maddi – manevi yardımlar, evleri yananların evlerini onarması gibi birçok aktif rolde yer aldı.
Ülke insanımızın da zamanla güvenini kazanan Haluk Levent, Ahbap derneği ile çok daha fazla yardıma ihtiyaç duyan insana ulaşmaya başladı.
Yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Haluk Levent’in son tweeti ise herkesi üzdü. Birtakım açıklamalar yapan müzisyen artık hayatına yurtdışında devam ediyor. 
Haluk Levent, Ahbap derneği için şu açıklamayı yaptı: “Gelecek yılın 26 Kasım günü görevi yeni arkadaşlarımızdan birisine devredip yurt dışına yerleşiyorum” dedi.
Kısacası 26 Kasım 2022 günü dernekteki görevini bir başka arkadaşına devredecek ve yurtdışında yaşamaya başlayacak.
“*Gelecek yılın 26 Kasım günü görevi yeni arkadaşlarımızdan birisine devredip yurt dışına yerleşiyorum. AHBAP üyeliğim devam edecek. AHBAP’ta 6 yıl dolmuş olacak.
*Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana.”
Bu kararı almasındaki ana nedenin aslında kendisine daha fazla zaman ayırmak istemesi ve tekrardan müzik yapmak istemesi gibi duruyor.
İlgilini çekebilir  Asgari ücrete ikinci zam gelecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomi mesajları...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz